Röviden

Aradon hajtott fejet az FK

Harmadik mérkőzésén harmadik 3–0-s győzelmét aratta az UTA a román labdarúgó II. liga 2019–2020-as idényében. A „szenvedő fél” ezúttal az FK Csíkszereda volt. Az első félidőben egyenlő ellenfele volt az UTA-nak a vendég székelyföldi együttes, a második játékrészben viszont az aradiak háromszor is betaláltak a Suciu Valentin által irányított gárda kapujába, az újonc csíkiak második vereségüket szenvedték el a másodosztályban. A következő fordulóban augusztus 24-én, szombaton 11 órától az FK Csíkszereda a Dunărea Călăraşi együttesét fogadja. Labdarúgó II. liga, 3. forduló: Aradi UTA–FK Csíkszereda 3–0 (0–0), gólszerzők: Ciprian Rus (54., 87.), Octavian Ursu (90+2., büntetőből). További eredmények: Resicabányai CSM–Pandurii Lignitul Tîrgu Jiu 3–1, Viitorul Pandurii Târgu Jiu–CS Mioveni 0–1, Gloria Buzău–Sportul Snagov 7–0, Bukaresti Metaloglobus–Temesvári Ripensia 3–0, FC Argeş Pitești–Kolozsvári Universitatea 1–0, Temesvári Poli–Bukaresti Daco-Getica 0–1, Concordia Chiajna–Konstancai Farul 2–1, Dunărea Călăraşi–Petrolul Ploiești 1–3. Kedden 18.45-től: Turris Oltul Turnu Măgurele–Bukaresti Rapid.

Játékos toborzó

A Kézdivásárhelyi SE labdarúgó-szakosztálya focizni szerető gyerekeket keres! 2009–2010-ben, illetve 2011–2012-ben született focistapalánták jelentkezhetnek a 0753.517.055-ös telefonszámon. Kiváló körülmények, jó pálya, hozzáértő szakemberek és remek társak várnak rád. Hozd az akaratod és a játékkedved, a többit közösen megoldjuk!