Továbbra is élen a futsal II. ligában

Továbbra is élen a futsal II. ligában Sport

Őrzi hatpontos előnyét a teremlabdarúgó II. liga rangsorában az éllovas KSE Futsal, amely kedden este is behúzta a kötelezőt, a vendég Gyergyószentmiklósi Intert gyűrte le 2–0 arányban a Kicsid Gábor Sportcsarnokban.

A KSE Futsal házigazdához méltón mezőnyfölényben játszotta végig a mérkőzést, többnyire az ellenfél térfelén zajlott a küzdelem. A céhes városiak folyamatos össztűz alá vették a Deák által védett kaput, azonban vagy a gyergyói kapus tette a dolgát, vagy a befejezésből hiányzott a precizitás, így az első gólig bő negyedórát kellett várni. Ekkor egy szabadrúgás után Gáll gurította Damiannak a labdát, a rutinos brassói játékos pedig bevágta a hosszú sarokba. A találkozó második gólját a második félidő derekán Gáll Attila jegyezte, több találat viszont nem esett, megérdemelten nyert a KSE, amely szombaton 17 órától Marosvásárhelyre látogat.

Teremlabdarúgó II. liga, 7. forduló: KSE Futsal–Gyergyószentmiklósi Inter 2–0 (1–0) Kézdivásárhely, Kicsid Gábor Sportcsarnok. Mintegy 100 néző. Vezette: Ionel Boharu Predescu (Buftea) és Roberto Florentin Gunciu (Popeşti-Leordeni). KSE Futsal: Farkas–Gáll, Gajdó, Păun, Damian (cserék: Bunduc, Gazda, Barbócz, Mojzi, Faragó, Pakucs, Cîrstian, Bakó). Inter: Deák–Nagy, Țepeș, Hofman, Demeter (cserék: Portik, Szabó, Balogh, Gergely) Gólszerzők: Damian (15.), Gáll (28.).