Harmadik az NMSK, negyedik az ISK

Harmadik az NMSK, negyedik az ISK Sport

Az elmúlt hétvégén a sepsiszentgyörgyi Vadász utcai sportteremben zajlott az ifjúsági IV-es korosztályú lánykézilabdázók Reménység-kupája, amelyen a házigazda Sepsi ISK mellett a kézdivásárhelyi Nagy Mózes SK képviselte Háromszéket.

A négycsapatos torna a Bukaresti 6-os számú ISK diadalával zárult, a kézdivásárhelyiek a harmadik, a szentgyörgyi lányok pedig a negyedikek lettek. A fővárosiak mindhárom meccsüket megnyerték, míg a Nagy Mózes SK egypontos különbséggel győzedelmeskedett a Sepsi ISK elleni háromszéki rangadón. A sepsiszentgyörgyiek háromból három mérkőzésen maradtak alul, de tapasztalatszerzés szempontjából hasznosnak bizonyult a turné.

Eredmények: Sepsi ISK–Bukaresti 6-os számú ISK 15–37, Nagy Mózes SK–Brassói Korona 18–20, Nagy Mózes SK–Sepsi ISK 19–18 * szombaton Bukarest–Korona 31–19, Korona–Sepsi ISK 19–12, Nagy Mózes SK–Bukarest 10–24. A sorrend: 1. Bukaresti 6-os számú ISK 6 pont, 2. Brassói Korona 4 pont, 3. Nagy Mózes SK 2 pont, 4. Sepsi ISK 0 pont.