Felhívás!

A Hó ünnepe vetélkedőinek eredménye

A Hó ünnepe vetélkedőinek eredménye

Szombaton tartották meg a helyi önkormányzat főszervezésében a Hó ünnepét a kovásznai Lőrincz Zsigmond Sípályán, ahol különböző kategóriákban mérkőztek meg a benevezettek. Az eredmények alább olvashatóak.

Az ügyességi korcsolyaverseny győztesei

7-10 évesek, fiúk és lányok: 1. Dezső Sebastian (Kovászna); 2. Știucă Ștefan (Kovászna); 1. Csutak Vivien (Kovászna); 2. Soós Benke Helga (Kovászna); 3. Știucă Gabriela (Kovászna). 11-14 évesek: 1. Kiss Máté (Sepsiszentgyörgy); 2. Muntean Nicolae (Kovászna); 3. Ördög Csanád (Kovászna); 1. Bartha Noémi Rozália (Kovászna). 15-18 évesek: 1. Bartha Gyula Ödön (Kovászna); 19-40 évesek:1. Bibó Levente (Kovászna). 41+ évesek: 1. Tudoran Codruț (Kovászna); 2. Csutak Mihály (Kovászna).

A gyorsasági korcsolyaverseny győztesei

7-10 évesek: 1. Știucă Ștefan (Kovászna); 1. Csutak Vivien (Kovászna); 2. Știucă Gabriela (Kovászna); 3. Demes Judit (Kovászna). 11-14 évesek: 1. Kiss Máté (Sepsiszentgyörgy); 2. Ördög Csanád (Kovászna); 3. Nagy Szilárd (Kovászna); 1. Bartha Noémi Rozália (Kovászna); 2. Bereczki Otília (Kovászna).

15-18 évesek: 1. Kocsis Ákos (Kovászna); 2. Bartha Csaba Ödön (Kovászna). 19-40 évesek: 1. Bibó Levente (Kovászna). 41+ évesek: 1. Kocsis Csaba (Kovászna); 2. Tudoran Codruț (Kovászna); 3. Csutak Mihály (Kovászna).

Az egyszemélyes szánkóverseny győztesei

3-6 évesek: 1. Rusu Adrian (Kovászna); 2. Furtună Cătălin (Kovászna). 7- 10 évesek: 1. Furtuna Denis (Kovászna); 2. Aelemi Vlad (Bákó); 3. Harai Ákos (Zabola). 11-14 évesek; 1. Kerekes Károly (Kovászna); 2. Becsek Ferenc (Kovászna); 3. Fejér Ákos (Szentkatolna); 1. Gajdó Kincső (Zabola); 2. Bartha Noémi Rozália (Kovászna); 3. Nema Teodoria (Bukarest)

A kétszemélyes szánkóverseny győztesei

3-6 évesek: 1. Papuc Beatis-Papuc Bogdan (Kovászna); 2. Demes Anna-Demes Sarolta (Kovászna); 3. Kisgyörgy Fanni (Kovászna). 7-10 évesek: 1. Iliescu Carla-Iliescu Ionuț (Bukarest): 2. Stiucă Ștefan-Rusu Zsuzsa (Kovászna); 3. Rusu Aida-Stiucă Gabriela (Kovászna). 11-14 évesek: 1. Bartha Rozália-Bartha Csaba. 19-40 évesek: 1. Radu Robert-Csutak József (Kovászna). 41+ évesek: 1. Tóth-Debreczi (Kovászna).

A snowboard-verseny győztesei: 1. Rácz Norbert (Zabola); 2. Tóth Ákos (Kovászna); 3. Șulea Cezar (Kovászna); 1. Șulea Bianca (Kovászna).

Alpesi síverseny győztesei

Óvodás, előkészítős korosztály: 1. Szász Csanád (Kovászna); 2. Moisianu Ioan (Kovászna); 3. Pop Tudore (Brassó); 1. Gecse Dorottya (Kovászna); 2. Gáll Zsolna (Gelence). 1-2. osztályosok: 1. Jeszenovics Zoárd (Kovászna); 2. Ferencz Endre (Kézdivásárhely); 1. Văduva Ema (Urziceni)

  1. Gál Fanni (Gelence). 3-4. osztályosok: 1. Popica Petru (Bodzaforduló); 2. Rácz Tamás (Zabola); 3. Harai Ákos (Zabola); 1. Tusa Rebeka (Kovászna); 2. Gyerő Gerda (Kovászna). 5-8. osztályosok: 1. Ferencz Zalán (Kovászna); 2. Muntean Eduard (Bodzaforduló); 3. Popica Alexandru (Bodzaforduló); 1. Muntean Lorena (Bodzaforduló); 2. Szabó Anita (Szentgyörgy); 3. Bartha Noémi Rozália (Kovászna). 9-12. osztály: 1. Kocsis Ákos (Kovászna); 2. Csomós Szabolcs (Kovászna); 3. Lazar Tudor (Kovászna); 4. Benedek Márió (Kovászna); 1. Kaszás Rebeka (Kovászna). 19-30 évesek; 1. Pisău Andrei (Bodzaforduló); 2. Simon Alpár (Kovászna). 31- 40 évesek; 1. Muntean Laurentiu (Bodzaforduló); 2. Gocz Tibor (Kovászna); 3. Debreczi Zsolt (Kovászna). 41-50 évesek: 1. Szabó Károly (Sepsiszentgyörgy); 2. Tóth József (Kovászna); 3. Gáll Zsombor (Gelence). 51+ évesek: 1. Tudoran Eugen (Kovászna); 2. Kocsis Csaba (Kovászna); 3. Tóth József (Kovászna); 1. Tóth Rozália (Kovászna)
Hozzászólások