Hirmondo
Hirdetés
Hirdetés

ÁLLÁSHIRDETÉS

ÁLLÁSHIRDETÉS Kovászna megye

Csapatbővítés céljából CNC gépkezelő munkatársat keresünk:

Munkakör leírása

  • CNC csiszológépek kezelése és beállítása (Siemens és Fanuc vezérlés);
  • átállítások, szerszámcserék és korrekciók végrehajtása;
  • gépek zavartalan működésének biztosítása, hibák elhárítása;
  • gyártás során felmerülő technikai, minőségi problémák kezelé

Elvárások

  • szakirányú végzettség;
  • CNC programozási alapismeretek;
  • műszaki rajzolvasási készség;
  • önálló munkavégzés;
  • nyitottság az ipari kerámia feldolgozásának elsajátítására;
  • előnyt jelent az alapszintű német vagy angol nyelvtudá

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés;
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál;
  • szakmai fejlődé

Elvárt nyelvtudás

magyar, alapszintű angol/német

Munkavégzés helye:

Sepsi Ipari Park Szépmező

Önéletrajzokat az a.deak@rauschert.ro e-mail címre várjuk

Hirdetés
Hirdetés
Névtelen hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük