Megvan az első győzelem

Megvan az első győzelem Sport

Elkönyvelte első győzelmét a Sepsi Futsal az élvonalbeli teremlabdarúgó-bajnokságban, amelynek 16. körében hazai pályán öt góllal múlta felül a sereghajtó Marosvásárhelyi City’us-t. A zöld-fehérek pénteken 18 órától Jászvásárt látják vendégül.

A sepsiszentgyörgyiek számára balul indult az alsóházi rangadó, öngól folytán rögtön az első percben hátrányba kerültek, a folytatásban mindkét oldalon potyogtak a gólok. A zöld-fehérek a második félidőben könnyedén biztosították be a három pontot.
Szabó Kati Sportcsarnok (közel 100 néző): Sepsi Futsal – Marosvásárhelyi City’US 9-4 (4-3). Gólszerzők: Bende (15., 15.), Neagoie (16.), Veress (20., 36.), Pulugor Zs. (31.), Tompa (33.), Pulugor I. (33., 34.), illetve Tompa (1. – öngól), Dobai (18.), Pop (20. – 10 méteresből), Nagy (40.). Sepsi Futsal: Kisgyörgy – Bende, Ambrus, Pulugor Zs., Tompa (cserék: Papp L., Pulugor I., Papp Cs., Héjja, Veress, Neagoie, Bartos, Nagy, Boér). Edző: Farkas Attila. Marosvásárhelyi City’US: Coman-Pop, Boros, Küsmödi, Togan (cserék: Nagy, Dobai, Iszlai). Edző: Kacsó Endre.
A 16. forduló többi eredményei: Galaci United – Resicabánya 13-2, Jászvásár – Călăraşi 2-2, Csíkszereda –Székelyudvarhely 6-2. A Déva – Temesvár csúcsrangadót ma 18 órától rendezik. <<