Súlyos zakó idegenben

Hétgólos vereséget szenvedett a KSE vasárnap idegenben, a teremlabdarúgó II. liga 19. fordulójában. Az előző napi nagypályás mérkőzés kimerítette a fiúkat, akik csupán ideig-óráig tudták tartani a lépést a házigazda Bukovina Vicovval.

A Gazda B. – Gazda J., Gajdó T., Rancz, Albu (cserék: Ştefănescu, Boricean, Kovács, Vlădulescu) összetételű KSE fáradtan vállalta a bukovinai kiszállást, ez a pályán hamar meglátszott, ugyanis gyorsan kétgólos hátrányba került. Gazdáék ugyan szépítettek, de a házigazdák által diktált iram sokszor hibázásra kényszerítette őket, így az első félidő derekán már 6–1-re vezetett a vendéglátó. A kézdiek jó összjátékkal 6–4-re faragták hátrányukat, de szünetre 7–4-re módosult az állás. A második játékrészben 9–7-re ugyan felzárkózott a KSE, azonban többre már nem futotta erejéből.

Teremlabdarúgás, II. liga, 19. forduló Bukovina Vicov–Kézdivásárhelyi KSE 15–8 (7–4), a kézdi gólszerzők: Rancz 3, Albu, Gajdó, Kovács, Ştefănescu 2). További eredmények: Segesvári Pro Tineret – Szentmiklósi Inter Gyergyó 4–3, Brassói Colțea – Remetei Kereszthegy 9–4, Futsal Ceahlăul Piatra Neamț – Nagyváradi Dinamo Leonardo 15–6, Dévai West – Luceafărul Buzău 3–7, Fortius Buzău – Kolozsvári Clujana 3–5.

A 20. fordulóban, április 23-án 19 órától a KSE hazai pályán fogadja a sereghajtó Segesvári Pro-Tineret együttesét.