Jól halad a felkészülés

Jól halad a felkészülés Sport

Második előkészületi mérkőzésén is túl van a KSE 3. Ligás labdarúgócsapata. A héten edzőtáborba vonuló céhes városiak szombaton az előző idényben U19-es országos bajnoki címet és Román-kupa győzelmet ünneplő FK Csíkszereda U20-as együttesét győzték le egy góllal.

A jó iramú, helyzetekben bővelkedő kézdi edzőmérkőzés egyetlen találata a 65. percben született, ekkor Fábián Róbert büntetőből volt eredményes. Egy héttel korábban Csíkszeredában is összecsaptak a felek, ott félidőben 2–0-ra vezetett a KSE, a csíkiak viszont kiegyenlítettek a végére.

„A két felkészülési mérkőzésen látottak alapján kijelenthetem, hogy jó úton haladunk, a csapat részéről százszázalékos a befektetett munka, mindenki beleteszi a maximumot. A játékoskeret még alakulóban, a gárda magja maradt, viszont ifjúsági játékosokra lesz még szükségünk” – tudtuk meg Gazda József edzőtől.

Felkészülési mérkőzés: Kézdivásárhelyi SE – FK Csíkszereda U20 1–0 (0-0). KSE: Rancz (Kisgyörgy, 65.) – Sánta L., Tankó, Banta (Péter, 46.), Locotus – Gáll (Dumitru, 46.), Páll, Fábián – Gajdó (Todor, 46.), Mihaiu (Székely, 75.), Pakucs (Bandi, 46.). Vezetőedző: Gazda József. FK U20: Karácsony – Tajti, Szín, Vereguț, Vita (Zöld, 80) – Csala (Keresztes, 80), Balázs, Bujdosó – Szakács (Dobre, 70), Szabó (Boni, 46, majd Lőrincz, 80), Albu (Popescu, 70). Vezetőedző: Demény Norbert. Gólszerző: Fábián Róbert (65. – 11-esből).