A küzdeni akarással nem volt gond

A küzdeni akarással nem volt gond Sport

Szombaton a labdarúgó III. liga alsóházi rájátszásának 8. fordulójában a Kézdivásárhelyi SE labdarúgócsapata hazai pályán szenvedett el vereséget a CS Păulești-től.

A szombati mérkőzésen a vendégek először a 17. percben léptek át a KSE térfelére, ám ekkor meg is szerezték a vezetést. A házigazdák azonban nem hagyták annyiban a dolgot, Sánta büntetőből lőtt gólja helyrebillentette a mérleget és a csapatok döntetlen állásnál vonultak pihenőre.

Szombaton a szerencse is elpártolt a kék-fehérektől, hiszen, bár a második félidőben Locotuș góljával vezetéshez jutottak (2–1), a vendégek hamar egyenlítettek, ráadásul a 89. percben Tankó Zsolt lövését a léc alól mentette a Păulești hálóőre, és a prahovaiak kontrából beállították a 2–3-as végeredményt.

„A küzdeni akarás, az odadás rendben volt, talán egyik legjobb mérkőzésünk volt a rájtszásban. Nem érdemli meg a csapat, hogy kiessen, de sajnos, ez van” – nyilatkozta lapunknak Rancz Lajos, a KSE klubelnöke.