Gratulálok sok igen polgármester kéne csak igytovab

Honlapunk immár közel húsz éve igyekszik folyamatosan helyi jellegű hírekkel, közérdeklődésre számot tartó írásokkal jelentkezni, mindeddig díjmentesen. Ennek hátterében főként a Székely Hírmondó nyomtatott verziójának előfizetői, olvasói, valamint a fizetett hirdetési felületeket igénylő ügyfeleink állnak, nekik köszönhető, hogy ezt a szolgáltatást ingyenesen tudjuk biztosítani.
Most viszont nehéz helyzetbe kerültünk, ugyanis a koronavírus-járvány kiváltatta gazdasági mélyzuhanás következtében hirdetési bevételeink több mint 50 százalékkal estek vissza, a nyomda is áremelésre kényszerül, szabadeladásban pedig egyre kevesebb példányt tudunk értékesíteni. Ezért arra kérjük honlapunk kedvelőit, fizessenek elő a Székely Hírmondó nyomtatott verziójára is, hogy a hirmondo.ro továbbra is első számú információforrásként működhessen, hogy munkánkat továbbra is szakszerűen és hitelesen tudjuk végezni.
A következő telefonszámok egyikén napközben bármikor hívhatnak, bemondva nevüket, lakcímüket (de elküldhetik e-mail-ben is), és előfizetés-gyűjtő munkatársunk felkeresi Önöket a lakásukon, de a szerkesztőségben személyesen is megrendelhetik Székelyföld legkedveltebb napilapját. Kérjük, segítsenek, hogy ezekben az emberpróbáló időkben is szolgálhassuk Önöket!
A szerkesztőség
Előfizetés-ügyben hívható telefonszámok:
E-mail: office@szekelyhirmondo.ro
Emellett adományokat is szívesen fogadunk a következő bankszámlaszámon:
Profiton Srl: RO56 BTRL 0150 1202 A385 98XX - Banca Transilvania, Suc. Sfantu Gheorghe
Az Állandó Választási Hatóság (AEP) adatai szerint Antal 10.711 voksot, a leadott szavazatok 76,49%-t kapta meg.
Tatár Imola (Erdélyi Magyar Szövetség) 1067, Liviu Comăneci (Nemzeti Liberális Párt) 794, Constantin Laurenţiu Teacă (Szociáldemokrata Párt) 615, Rodica Nina Secelean (Pro Románia) 384, Milik Ottó (Liberálisok és Demokraták Szövetsége) 257, míg Marius Cojocaru (Népi Mozgalom Párt) 175 szavazatot kapott.
Sepsiszentgyörgyön a választópolgárok 34,4%-a jelent meg az urnák előtt a szeptember 27-ei helyhatósági választásokon.
(Agerpres)
Gratulálok sok igen polgármester kéne csak igytovab
Mennyibol a mennyi?! Ja , tehat ez a “folenyes” gyozelem. Szerintem , inkabb ebreszto kene legyen!!!