Idegenben nyert az OSK II.

Idegenben nyert az OSK II. Sport

Fordulatos mérkőzésen aratott győzelmet a Sepsi OSK II., amely kedden délután a Székelyudvarhelyi FC vendégeként diadalmaskodott 3–2-re a harmadosztályos pontvadászat 7. fordulójából elhalasztott mérkőzésen.

A székelyudvarhelyiek keretében történt tömeges megbetegedések miatt halasztották el a székely rangadót, amelyen már az első félidőben lépéselőnybe került a vendég sepsiszentgyörgyi együttes. A házigazdák a második játékrész elején megfordították az állást, Kulcsár László tanítványai viszont nem adták fel, a végsőkig küzdve kiharcolták a győzelmet. A Sepsi OSK II. először tudott nyerni idegenben, a mostani három ponttal pedig elhagyta a sereghajtó pozíciót, előlépve a rangsor ötödik helyére.

Labdarúgó III. liga, 5. csoport, 7. forduló: Székelyudvarhelyi FC – Sepsi OSK II. 2–3 (0–1). SZFC: Moroz – Marucza, Stoian, Berkeczi, Țepeș, Tankó (Szőcs, 55.), Sütő, Jakab, Vékás, Szfárli, Turcu (Bálint, 67.). Edző: Florin Stîngă. Sepsi OSK II.: Szántó – Csiszer, Păun, Markovic, Dumitrescu, Ştefan, Petrila (Máthis, 90+2.), Mitrea, Gál-Andrezly (Berde, 66.), Dragomir (Sánta, 66.), Veress (Kocsis, 74.). Edző: Kulcsár László. Gólszerzők: Szőcs (59.), Jakab (65.), illetve Veress (39. – tizenegyesből), Sánta (82.), Petrila (85. – tizenegyesből).