Fotózzuk le a táblázatot!

Hétvégén rendezték a III. liga harmadik fordulóját. Az 5. csoportban érdekelt mindkét háromszéki csapat behúzta hazai pályán a győzelmet, így a tabella éléről várják a következő etapot.

A Sepsi OSK II pénteken jóformán pályára sem lépett, a vendégek megszerezték a vezetést Alupoaie révén. Ám a második játékrészben a házigazdák határozottabban játszottak, és négy perc alatt fordítottak Máthis és David góljaival, besöpörve a három pontot. Szombaton a céhes városbeli KSE pályáján székely derbit rendeztek, ám a házigazdák Gáll és Gajdó góljaival izgalmak nélkül gyűrték le hargitai ellenfelüket, felkapaszkodva a táblázat első pozíciójára.

III. liga, 5. csoport, 3. forduló (pénteken): Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK 2 – Barcarozsnyói Olimpic 2–1, gólszerzők: Máthis Mátyás (56), David Robert (60) / Diego Alupoaie (2). FC Hermannstadt 2 – Brassói Kids Tâmpa 1–1, g.: Andrei Sîntean (86) / Dragoș Popa (51).

Szombaton: FC Pucioasa – CS Blejoi 1–1, g.: Narcis Marina (55 – penalty) / Marian Iancu (39), KSE – Székelyudvarhelyi AFC 2–0, g.: Gáll Attila (25), Gajdó Tamás (54), CSO Plopeni – SR Braşov 3–2, g.: Valentin Popescu (21), Cătălin Vlad (42), Andrei Paraschivoiu (64) / (81), (90+2 – büntetőből).

8       Brassói SR Municipal          3       0       1       2       3–5   1

9       Barcarozsnyói Olimpic Cetate      3       0       1       2       1–6   1

10     Brassói Kids Tâmpa   3       0       1       2       4–10 1