Idegenben ikszelt le az FK Csíkszereda

Döntetlent játszott szombaton Zsilvásárhelyen, a Viitorul Pandurii Târgu Jiu otthonában az FK Csíkszereda a román labdarúgó II. liga 18. fordulójában. Valentin Suciu legénysége hátrányból egyenlített a Gorj megyei mérkőzésen.

Többet kezdeményezett, uralta a játékot és több gólhelyzetet alakított ki az első félidőben az FK Csíkszereda Zsilvásárhelyen, a Viitorul Pandurii otthonában, szünetben mégis a hazaiak vezettek 1–0-ra. A csíkiak az 54. percben egyenlítettek, amikor Logon a jobb oldalon tört be a hazaiak büntetőterületére, és egy lövőcsel után a rövid sarokba lőtte a labdát (1–1). Az utolsó félórában mindkét kapunál alakultak ki gólhelyzetek, az eredmény azonban nem változott. Az FK Csíkszereda szombaton 11 órától az FC Argeş Pitești együttesét látja vendégül.

Labdarúgó II. liga, 18. forduló: Viitorul Pandurii Târgu Jiu–FK Csíkszereda 1–1 (1–0). Gólszerzők: Vasile Pop (24. perc), illetve Romaric Logon (54.). Többi eredmény: Resicabányai Muncitoresc–Temesvári Ripensia 1–2, Gloria Buzău–Dunărea Călărași 3–1, FC Rapid–Pandurii Târgu Jiu 4–0, Temesvári Poli–Sportul Snagov 2–0, FC Argeș–Petrolul Ploiești 1–1, Concordia Chiajna–CS Mioveni 1–1, Bukaresti Metaloglobus–Aradi UTA 1–1, Turris-Oltul Turnu Măgurele–Kolozsvári U 1–1.