Egy pont az OSK II-nek

Barcarozsnyóról távozott egy ponttal a Sepsi OSK másodcsapata, míg a KSE Zernesten szenvedett vereséget a labdarúgó 3. Liga visszavágóinak első fordulójában.

A sepsiszentgyörgyi csapat számára a lehető legrosszabbul indult a barcarozsnyói találkozó, mivel a piros-fehérek már a 6. percben hátrányba kerültek, ekkor Alexandru Vîrlan volt eredményes. A sepsiszentgyörgyiek mindent megtettek az egyenlítés érdekében, ez viszont csak a szünet után sikerült, a 68. percben Cristian Gyulai továbbított a hálóba. A hátralévő időben mindkét együttes előtt adódott lehetőség a győzelem megszerzésére, azonban be kellett érniük a döntetlennel. Valentin Suciu legénysége két vereség után ismét pontot szerzett a bajnokságban, így továbbra is nyolcadik a táblázatban. A piros-fehérek szombaton 14 órától hazai környezetben fogadják a harmadik helyet elfoglaló Brassói SR Municipal csapatát.

A gyenge helyzetkihasználás okozta a céhes városiak vesztét idegenben, a KSE a sereghajtó Zernesti Olimpic otthonában kapott ki 2–0-ra. A kék-fehér mezes együttes sokáig jól tartotta magát, azonban, mivel nem tudott betalálni, ezúttal sem lehetett esélye a győzelemre. A 16. percben Locotuș Miklós bevette ugyan az ellenfél kapuját, azonban les miatt érvénytelenítették a szabályosnak tűnő találatát. A zernestiek nem tétováztak, a 27. percben Grideanu szöglet utáni góljával vezetést szereztek, majd Sergiu Mihai a 75. percben bebiztosította győzelmüket. A hatodik vereségét elszenvedő KSE szombaton 14 órától a második helyen álló Plopeni vendége lesz.

A Székelyudvarhelyi FC hatalmas győzelmet aratva 1–0-ra legyőzte az éllovas Blejoi-t. További eredmények: CS Păulești – CSO Plopeni 1–0, Brassói SR – Brassói Kids Tâmpa 1–1.