A KSE elsöprő sikere

A KSE elsöprő sikere Sport

Könnyed edzőmérkőzéssel kezdődött a II. ligás teremlabdarúgó-bajnokság visszavágó-sorozata a rangsorban harmadik KSE Futsal számára, amely elsöprő győzelmet aratott a sereghajtó Segesvár ellen pénteken a céhes városi sportcsarnokban.

Semmiféle gondot nem okozott a mieinknek Segesvár bedarálása, a 10. percben már 4–1-re vezettek Gazda József tanítványai, de innentől indult be igazán a hazaiak hengere, akik meg sem álltak 24 találatig. A vendégcsapatnak mindössze három villanás jutott a negyven perc alatt, gyakorlatilag egykapus játék jellemezte az egész találkozót.

Teremlabdarúgó II. liga, alapszakasz, 10. forduló: Kézdivásárhelyi SE Futsal – Segesvári Pro Tineret 24–3 (13–1). Gólszerzők: Ştefănescu (4., 8., 18., 23., 24., 30., 31.), Tompa (8., 12., 20., 37.), Gajdó T. (10., 24.), Gáll (11., 16., 17.), Păun (13., 29., 37., 38., 39.), Kanyó (18., 19., 30.), illetve Fodor (9., 26.), Firi (35.). KSE: Farkas – Gáll, Gajdó T., Kanyó, Ştefănescu (játszott még: Mányai – Păun, Tompa, Bukur, Ghinea, Bunduc). Segesvár: Pop – Rada, Suciu, Fodor, Tordai, Kádár, Firi.

További eredmények: Inter Gyergyó – Bodzavásári Fortius 5–8, Marosvásárhelyi VSK – Ceahlăul 7–3. A következő fordulóban áll a KSE, majd február 17-én Marosvásárhelyre látogat.