Temesváré a kupa

Temesváré a kupa Sport

A KSE nem tudta megismételni az első két nap euforikus győzelmeit, és fejet hajtott Temesvár előtt a Román Labdarúgó-szövetség által első alkalommal megszervezett U 19-es teremlabdarúgó Román-kupán.

Ünnepélyes keretek között kezdődött a finálé, mindkét együttes elszántan indított a nagyszámú közönség előtt. A mérkőzés első felében kiegyensúlyozott párharc zajlott a pályán, és bár az Informatika már az első percben betalált, a KSE gyorsan kiegyenlített.

A Gajdó és Albu fémjelezte kézdi csapat a vendégek második góljára is válaszolni tudott (2-2). A tizenharmadik percben Rancz előnyhöz juttatta a házigazdát (3-2), ám innentől hiába alakítottak ki helyzeteket, nem tudtak betalálni a félidő végéig. A jobb helyzetkihasználással bíró vendégek végül 6-4 arányban győztek, és elhódították a kupát. A KSE-re így is büszkék lehetünk, a meccset ugyan elvesztettük, de nyertünk egy szerethető, harcias csapatot.