Felhívás!

Tavaszi program a IV. ligában

Tavaszi program a IV. ligában Sport

Lejárt a téli szünet a megyei felsőházban, szombaton a 16. fordulóval folytatódik a labdarúgó IV. liga. A tavaszi idény június 10-ig tart, május 31-re pedig beiktattak egy hétközi fordulót. A majdani bajnokcsapat június 17-én, illetve június 24-én oda–visszavágó rendszerben játszik osztályozót a III. ligába kerülésért. A rangsort a zsinórban harmadik bajnoki címére hajtó Gelence vezeti, de a Papolci FC és a Kézdivásárhelyi SE is a feljutásra hajt.

 

 

 

A tavaszi idény programja:

  1. forduló (március 11–12.): Perkő–Gelence, Papolci FC–Ozsdolai FC, Csernátoni FC–Kilyén, Nagyajta–Berecki FC, Barót–Bardoc, KSE–Bölön, Réty–Uzon, Illyefalva–Kovászna.
  2. forduló (március 18–19.): Gelence–Papolci FC, Ozsdolai FC–Csernátoni FC, Kilyén–Nagyajta, Berecki FC–Barót, Bardoc–KSE, Bölön–Réty, Uzon–Illyefalva, Kovászna–Perkő.
  3. forduló (március 25–26.): Perkő–Papolci FC, Csernátoni FC–Gelence, Nagyajta–Ozsdolai FC, Barót–Kilyén, KSE–Berecki FC, Réty–Bardoc, Illyefalva–Bölön, Kovászna–Uzon.
  4. forduló (április 1–2.): Papolci FC–Csernátoni FC, Gelence–Nagyajta, Ozsdolai FC–Barót, Kilyén–KSE, Berecki FC–Réty, Bardoc–Illyefalva, Bölön–Kovászna, Uzon–Perkő.
  5. forduló (április 8–9.): Perkő–Csernátoni FC, Nagyajta–Papolci FC, Barót–Gelence, KSE–Ozsdolai FC, Réty–Kilyén, Illyefalva–Berecki FC, Kovászna–Bardoc, Uzon–Bölön.
  6. forduló (április 15.): Csernátoni FC–Nagyajta, Papolci FC–Barót, Gelence–KSE, Ozsdolai FC–Réty, Kilyén–Illyefalva, Berecki FC–Kovászna, Bardoc–Uzon, Bölön–Perkő.
  7. forduló (április 22–23.): Perkő–Nagyajta, Barót–Csernátoni FC, KSE–Papolci FC, Réty–Gelence, Illyefalva–Ozsdolai FC, Kovászna–Kilyén, Uzon–Berecki FC, Bölön–Bardoc.
  8. forduló (április 29–30.): Nagyajta–Barót, Csernátoni FC–KSE, Papolci FC–Réty, Gelence–Illyefalva, Ozsdolai FC–Kovászna, Kilyén–Uzon, Berecki FC–Bölön, Bardoc–Perkő.
  9. forduló (május 6–7.): Barót–Perkő, KSE–Nagyajta, Réty–Csernátoni FC, Illyefalva–Papolci FC, Kovászna–Gelence, Uzon–Ozsdolai FC, Bölön–Kilyén, Bardoc–Berecki FC.
  10. forduló (május 13–14.): Barót–KSE, Nagyajta–Réty, Csernátoni FC–Illyefalva, Papolci FC–Kovászna, Gelence–Uzon, Ozsdolai FC–Bölön, Kilyén–Bardoc, Perkő–Berecki FC.
  11. forduló (május 20–21.): KSE–Perkő, Réty–Barót, Illyefalva–Nagyajta, Kovászna–Csernátoni FC, Uzon–Papolci FC, Bölön–Gelence, Bardoc–Ozsdolai FC, Berecki FC–Kilyén.
  12. forduló (május 27–28.): KSE–Réty, Barót–Illyefalva, Nagyajta–Kovászna, Csernátoni FC–Uzon, Papolci FC–Bölön, Gelence–Bardoc, Ozsdolai FC–Berecki FC, Perkő–Kilyén.
  13. forduló (május 31.): Réty–Perkő, Illyefalva–KSE, Kovászna–Barót, Uzon–Nagyajta, Bölön–Csernátoni FC, Bardoc–Papolci FC, Berecki FC–Gelence, Kilyén–Ozsdolai FC.
  14. forduló (június 3–4.): Réty–Illyefalva, KSE–Kovászna, Barót–Uzon, Nagyajta–Bölön, Csernátoni FC–Bardoc, Papolci FC–Berecki FC, Gelence–Kilyén, Perkő–Ozsdolai FC.
  15. forduló (június 10.): Illyefalva–Perkő, Kovászna–Réty, Uzon–KSE, Bölön–Barót, Bardoc–Nagyajta, Berecki FC–Csernátoni FC, Kilyén–Papolci FC, Ozsdolai FC–Gelence.
Névtelen hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé.