A dobogó második fokán
Hétvégén zajlott Bukarestben az országos fallabda-körverseny részét képező Aerosquash-kupa, amelyre összesen 65 játékos nevezett be két-két férfi és női kategóriában. A Kovászna Squash SKE (edző: Bara Hunor) két férfi és egy női játékossal indult a megmérettetésen. A legjobb eredmény az ifjúsági korosztályú Szabó Nikole (képünkön) nevéhez fűződik, aki nagyszerű teljesítményt nyújtva másodikként végzett a női A-divízióban. Marinescu Aurelian a 23., Colcher Casian a 24. helyen zárt. Hétvégén szintén a fővárosba utaznak a háromszéki fallabdázók, az ifjúsági országos bajnokságra a Kovászna Squash SKE kilenc játékosa vállalkozik. <<

Lecsúsztak a dobogóról
A III. ligás fiaskó után a II. ligás teremlabdarúgó-bajnokságban is leszerepelt a Kézdivásárhelyi SE, a kék-fehérek a Gyergyószentmiklósi Inter otthonában kapituláltak, és a dobogóról visszacsúsztak a negyedik helyre. A kék-fehérek gyorsan előnyhöz jutottak egy szabadrúgás révén, rövid időn belül pedig kettővel vezettek. Szünet előtt szépített a hazai csapat, majd a második játékrészben kiegyenlítettek, és végül 3-2 arányban behúzták a győzelmet. A 16. forduló eredményei: Nagyvárad – Segesvár 13-6, Kereszthegy – Kolozsvár 1-12, Karácsonkői Ceahlăul – Brassói Colţea 3-6, Bodzavásári Fortius – Dévai West 12-7, Bodzavásári Luceafărul – Bucovina Vicov 7-5. <<