Röviden

Vereség idegenben

Nem tudta kihasználni lehetőségeit, gyenge színvonalú meccsen egygólos vereséget szenvedett a KSE szombaton, a Sporting Lieşti otthonában, a harmadosztályos labdarúgó-bajnokság 7. játéknapján. A Gazda József irányította labdarúgók meglehetősen tartalékos felállásban vállalták a moldvai kiszállást, ahol az első félidőben a régi formáját nem találó Babei Alin révén három nagy helyzetet is elpuskáztak. Térfélcsere után sem sikerült gólra váltani a lehetőségeket, míg a hazaiak a 60. percben megtalálták az utat a Farkas Róbert által védett kapuba. A hátralévő időben csapatunknak nem volt esélye kiegyenlíteni, 1–0-ra alulmaradt és visszacsúszott a 12. helyre. Október 11-én az éllovas Bákói Aerostar otthonába látogatnak a kék-fehérek.

Labdarúgó III. liga, 1. csoport, 7. forduló: Sporting Lieşti – Kézdivásárhelyi SE 1–0 (0–0), gólszerző: Alexandru Stan (60.). A KSE csapata ezen a mérkőzésen: Farkas – Fozocoş, Stanciu, Damian, Gajdó, Gazda, Kanyó (Bakó, 75.), Mojzi (Orosz, 63.), Pakucs (Faragó, 70.), Babei, Gáll.

A forduló többi eredménye: CSM Bacău–Focşani 0–0, Paşcani–Aerostar Bacău 0–7, Universitatea Galaţi–Ceahlăul Piatra Neamţ 0–1, Foresta Suceava–Ozana Târgu Neamţ 3–1, Huşana Huşi–FC Botoşani II. 2–1, Şomuz Fălticeni–Ştiinţa Miroslava 0–2, Bucovina Rădăuţi–Oţelul Galaţi 1–2.

Esélyük sem volt

Megőrizte veretlenségét a másodosztályú labdarúgó bajnokságban a CS Mioveni csapata, miután szombaton hazai pályán magabiztosan, 3–0-ra győzte le az újonc FK Csíkszeredát. A mutatott játék alapján kevés esélye volt a pontszerzésre a székelyföldi együttesnek, a mérkőzést az elejétől a végéig a hazai gárda irányította, a vendég csíkiak egész meccs alatt alig két-három veszélyesebb gólhelyzetet tudtak kialakítani.