Zabola továbbra is az élen
Szotyor és Árkos vendégként gyűjtötte be a három pontot a labdarúgó V. liga hétvégi játéknapján, Kommandó pályaválasztóként aratott kategorikus győzelmet, míg az éllovas Zabola nem bírt Uzonnal. Az V. liga 4. fordulójának eredményei: Nagybacon – Szotyor 1–3 (gólszerzők: Dénes D. 13., illetve Barti I. 52., Sabo F. 61., Szávuly Cs. 83.), Hidvég – Árkos 2–3 (gsz.: Farkas I. 12., Cucu A. 55., illetve Akácsos Sz. 52., Sztojka N. 66., Kedves L. 78., ifik: 2–2), Uzon – Zabola 2–2, Kommandó – Bölön 3–0 (Korent R., Fejér R., Timaru I.). <<

Eredményes utánpótlás
Szombaton a barcarozsnyói Vár-kupán (Cupa Cetății) vendégeskedtek a Sepsiszentgyörgyi ISK és MSK birkózói, ahol kitűnő eredményeket értek el. Az MSK három korosztályban nevezte birkózóit, és a négy első helyezés mellett két második és három harmadik helyezést szerzett. Eredményeik: 2004–05-ös korosztály: Marian Costea (63 kg) 1., Ion Porumboi (58 kg) 2. és Andrei Rethea (44 kg) 3. hely; 2006–07-es korosztály: Orbán Krisztián (39 kg) 1. hely; 2010–11-es korosztály: Hegyei Péter (21 kg) és Orbán Csongor (+50 kg) 1. hely, Varga Mátyás (36 kg) 2. hely, Hegyei Bendegúz (23 kg) és Gocz Ákos (26 kg) 3. hely.
A Sepsiszentgyörgyi ISK kilenc dobogós helyezéssel fejezte be a megmérettetést, Barabás Olivér (40 kg), Bilibók Szabolcs (44 kg), Victor Dumitru (60 kg), Ilyés Norbert első, Kovács Kázmér (36 kg), Ilyés Szabolcs (38 kg) második, míg Tudor Dumitru (47 kg), Nemes Nagy Roland (42 kg) és Baga Zsolt (24 kg) harmadik lett. Jó szereplésüknek köszönhetően a szentgyörgyi birkózók – pontegyenlőségben a Brassói Dinamo együttesével – megnyerték a csapatversenyt a harmadik Barcarozsnyó előtt. <<