A honlap többnyire a Kovászna megyében megjelenő Székely Hírmondó napilap írásait jeleníti meg, de csak részben azonos annak tartalmával.

Románvásár ellen kezd a KSE

Románvásár ellen kezd a KSE Sport

Amint arról már hírt adtunk, a Román Labdarúgó-szövetség a múlt héten véglegesítette a harmadosztályos labdarúgó-bajnokság mezőnyét, a résztvevő 75 együttest öt, egyenként 15 csapatos csoportra osztották. A tavalyi szünet után idén újra érintett lesz Háromszék ezen a szinten, az újonc Kézdivásárhelyi SE révén, amelyet az I-es csoportba osztottak be, akárcsak a másik két székely csapatot, Csíkszeredát és Székelyudvarhelyt. A KSE saját közönsége előtt mutatkozhat be a 3. ligában, a hétvégi első fordulóban Románvásárt fogadja. Az alábbiakban az odavágók programját olvashatják.

 

Labdarúgás, 3. liga, az I-es csoport összetétele: Kézdivásárhelyi SE (CV), Sănătatea Darabani (BT), CSM Foksány (VN), Galaci Oţelul Suporter Club (GL), Radóci Bucovina (SV), Szászhermány (BV), FK Csíkszereda (HR), Bákói Aerostar (BC), Avântul Valea Mărului (GL), Románvásári CSM (NT), Sporting Lieşti (GL), Barcarozsnyói Olimpic Cetate (BV), Galaci Metalosport (GL), Székelyudvarhelyi FC (HR), CSM Paşcani (IS).

Az odavágók programja:

  1. forduló (augusztus 26.): Galaci Oțelul – Galaci Metalosport, Székelyudvarhelyi FC – Szászhermányi FC, CSM Foksány – Bákói Aerostar, Sănătatea Darabani – Sporting Liești, CSM Pașcani – Barcarozsnyói Olimpic, Avântul Valea Mărului – FK Csíkszereda, Kézdivásárhelyi SE – Románvásári CSM, a Radóci Bucovina áll.
  2. forduló (szeptember 2.): Galaci Metalosport – Románvásár, FK Csíkszereda – Kézdivásárhelyi SE, Barcarozsnyó – Valea Mărului, Sporting Liești – Pașcani, Bákói Aerostar – Radóci Bucovina, Szászhermány – Foksány, Galaci Oțelul – Székelyudvarhely, a Sănătatea Darabani áll.
  3. forduló (szeptember 9.): Székelyudvarhely – Galaci Metalosport, Foksány – Galaci Oțelul, Radóci Bucovina – Szászhermány, Sănătatea Darabani – Bákói Aerostar, Valea Mărului – Sporting Liești, Kézdivásárhelyi SE – Barcarozsnyó, Románvásár – Csíkszereda, Pașcani áll.
  4. forduló (szeptember 16.): Galaci Metalosport – FK Csíkszereda, Barcarozsnyó – Románvásár, Sporting Liești – Kézdivásárhelyi SE, Bákói Aerostar – Pașcani, Szászhermány – Sănătatea Darabani, Galaci Oțelul – Radóci Bucovina, Székelyudvarhelyi FC – Foksány, Valea Mărului áll.
  5. forduló (szeptember 23.): Foksány – Galaci Metalosport, Radóci Bucovina – Székelyudvarhely, Sănătatea Darabani – Galaci Oțelul, Pașcani – Szászhermány, Valea Mărului – Bákói Aerostar, Románvásár – Sporting Liești, Csíkszereda – Barcarozsnyó, a KSE áll.
  6. forduló (szeptember 30.): Galaci Metalosport – Barcarozsnyó, Sporting Liești – Csíkszereda, Bákói Aerostar – Kézdivásárhelyi SE, Szászhermány – Valea Mărului, Galaci Oțelul – Pașcani, Székelyudvarhely – Sănătatea Darabani, Foksány – Radóci Bucovina, a Románvásár.
  7. forduló (október 7.): Radóci Bucovina – Galaci Metalosport, Sănătatea Darabani – Foksány, Pașcani – Székelyudvarhely, Valea Mărului – Galaci Oțelul, Kézdivásárhelyi SE – Szászhermány, Románvásár – Bákói Aerostar, Barcarozsnyó – Sporting Liești, az FK Csíkszereda áll.
  8. forduló (október 14.): Galaci Metalosport – Sporting Liești, Bákói Aerostar – Csíkszereda, Szászhermány – Románvásár, Galaci Oțelul – Kézdivásárhelyi SE, Székelyudvarhely – Valea Mărului, Foksány – Pașcani, Radóci Bucovina – Sănătatea Darabani, Barcarozsnyó áll.
  9. forduló (október 21.): Sănătatea Darabani – Galaci Metalosport, Pașcani – Radóci Bucovina, Valea Mărului – Foksány, Kézdivásárhelyi SE – Székelyudvarhelyi FC, Románvásár – Galaci Oțelul, Csíkszereda – Szászhermány, Barcarozsnyó – Bákói Aerostar, a Sporting Liești áll.
  10. forduló (október 28.): Bákói Aerostar – Sporting Liești, Szászhermány – Barcarozsnyó, Galaci Oțelul – Csíkszereda, Székelyudvarhely – Románvásár, Foksány – Kézdivásárhelyi SE Radóci Bucovina – Valea Mărului, Sănătatea Darabani – CSM Pașcani, a Galaci Metalosport áll.
  11. forduló (november 4.): Pașcani – Galaci Metalosport, Valea Mărului – Sănătatea Darabani, Kézdivásárhelyi SE – Radóci Bucovina, Románvásár – Foksány, Csíkszereda – Székelyudvarhely, Barcarozsnyó – Galaci Oțelul, Sporting Liești – Szászhermány, a Bákói Aerostar áll.
  12. forduló (november 11.): Galaci Metalosport – Bákói Aerostar, Galaci Oțelul – Sporting Liești, Székelyudvarhely – Barcarozsnyó, Foksány – Csíkszereda, Radóc – Románvásár, Darabani – Kézdivásárhelyi SE, Pașcani – Valea Mărului, Szászhermány áll.
  13. forduló (november 18.): Valea Mărului – Galaci Metalosport, Kézdivásárhelyi SE – Pașcani, Románvásár – Darabani, Csíkszereda – Radóc, Barcarozsnyó – Foksány, Sporting Liești – Székelyudvarhely, Bákói Aerostar – Szászhermány, a Galaci Oțelul áll.
  14. forduló (november 25.): Galaci Metalosport – Szászhermány, Galaci Oțelul – Bákói Aerostar, Foksány – Sporting Liești, Radóc – Barcarozsnyó, Darabani – Csíkszereda, Pașcani – Románvásár, Valea Mărului – Kézdivásárhelyi SE, a Székelyudvarhelyi FC áll.
  15. forduló (december 2.): Kézdivásárhelyi SE – Galaci Metalosport, Románvásár – Valea Mărului, Csíkszereda – Pașcani, Barcarozsnyó – Darabani, Sporting Liești – Radóc, Bákói Aerostar – Székelyudvarhely, Szászhermány – Galaci Oțelul, Foksány áll.

 

KÉP: A III. liga újoncaként nem lesz könnyű dolga a KSE-nek a többnyire moldvai érdekeltségű I-es csoportban

Névtelen hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé.