Negyedik helyen végzett az Elit Ligában a KSE

Negyedik helyen végzett az Elit Ligában a KSE Sport

Vasárnap az U 19-es Teremlabdarúgó Elit Liga Déván rendezett bronzmérkőzésén a Kézdivásárhelyi SE ben tudta felülmúlni a Karácsonkői ACS Futsal csapatát, a negyedik helyen végezve a legjobbak tornáján.

A KSE kezdte obban a mérkőzést, ám a folytatásban a karácsonkői alakulatnak minden összejött, és 4–1-es előnnyel vonulhattak pihenőre.

Szünet után a céhes városiak üldözőbe vették ellenfelüket és sikerült 4–4-re egyenlíteniük, ám a véghajrában a z elenfél higgadtabbnak bizonyult és 6–5 arányban megnyerte a mérkőzést.

„Becsületre méltó az országos negyedik helyezés” – összegzett tömören Rancz Lajos klubelnök.

A döntőben a Futsal Klub Székelyudvarhely 3–2-re legyőzte a házigazda Dévai Autobergamót, megvédve bajnoki címét.