Kiütéses győzelem

Kiütéses győzelmet aratott a Kézdivásárhelyi SE futsalcsapata vasárnap este a vendég Gyergyóremetei Kereszthegy felett a teremlabdarúgó II. liga 15. fordulójának zárómeccsén. A kék-fehérek továbbra is a rangsor harmadik helyét foglalják el, vasárnap Gyergyószentmiklósra látogatnak.

A KSE a Gondos – Gáll, Gajdó, Ştefănescu, Păun (játszott még: Farkas, Rancz, Boricean, Vlădulescu, Kovács) kezdősorral rohamozta az ellenfél kapuját, eredményesen, ugyanis az első félidő végére már hat góllal vezettek; a védelem is jól zárt, egyetlen gólt sem kaptak az első húsz percben. A második játékrészben kicsit visszavettek a tempóból a kézdivásárhelyiek, lehetőséget adva a vendégeknek a szépítésre, de a győzelmük egy percig sem forgott veszélyben. Gáll Attiláék látványos megoldásokkal és szép gólokkal megérdemelt győzelmet arattak. Végeredmény: KSE – Kereszthegy 12-4 (6-0), gólszerzők: Gáll 4, Ştefănescu 4, Rancz, Vlădulescu, Păun 2.

A 15. forduló többi eredménye: Bukovina Vicov – Nagyváradi Dinamo Leonardo 14-4, Brassói Colţea – Dévai West 9-0, Segesvári Pro-Tineret – Karácsonkői Ceahlăul 3-11, Kolozsvári Clujana – Bodzavásári Luceafărul 8-10. A Gyergyószentmiklósi Inter – Bodzavásári Fortius találkozót elnapolták.

Ma az U19-es pontvadászatban lesznek érdekeltek csapataink, 17.30-tól a Sepsi Futsal a Csíkszeredai Imeprial Wet-et fogadja, míg a KSE 18 órától a Brassói Blue Angelt látja vendégül.