Kézdi behúzta a derbit

Kézdi behúzta a derbit Sport

Kedden lejátszották az U19-es teremlabdarúgó-bajnokság háromszéki rangadójának visszavágóját, a múlt heti, kézdivásárhelyi összecsapáshoz (10–3) hasonló végkifejlettel. A Sepsi Futsal pályaválasztóként látta vendégül a KSE Futsalt, a két együttes pedig kiélezett és izgalmas párharcot vívott egymással.

A sepsiszentgyörgyiek, bátrabban futballozva, kihasználták a hazai pálya előnyét, és az első félidőben 3–1 arányú előnyre tettek szert. A céhes városiak némi késéssel, a második félidőben „érkeztek meg a meccsre”, magukhoz ragadták a kezdeményezést, öt gólt szerezve fordítottak, és nem engedték ki kezükből a győzelmet.

U19-es teremlabdarúgó-bajnokság, 4. forduló: Sepsi Futsal – KSE Futsal 3–6 (3–1). Gólszerzők: öngól, Ghinea, Veress, illetve Rancz 2, Păun, Ştefănescu 2, Boricean. Sepsi Futsal: Papp – Incze B., Ghinea, Veress, Jankó (cserék: Héjja, Szakács, Bartos, Kiss, Lupuj, Incze N.); edző: Farkas Attila. KSE Futsal: Gondos – Rancz, Ştefănescu, Păun, Boricean (cserék: Farkas, Mojzi, Szakács, Szabó, Tamás, Gajdó R.); edző: Gazda József. A csoport állása: 1. KSE Futsal 12 pont, 2. Csíkszeredai Imperial Wet 6 (41–16), 3. Sepsi Futsal 6 (16–20), 4. Keresztényfalva 0.