Háromgólos győzelem

Háromgólos győzelem Sport

Kategorikus győzelmet aratott a második ligás FK Csíkszereda felett az élvonalbeli Sepsi OSK a mindkét csapat számára hasznos keddi felkészülési mérkőzésen. A találkozót Kovács, Carnat és Vașvari góljai döntötték el az OSK javára.

A Sepsi OSK győzelemmel hangolt az I. liga hétvégi rajtjára, a zárt kapus mérkőzésen esélyeshez méltón gyűrte le az alsóbb ligában szereplő csíki együttest úgy, hogy félidőben egy góllal vezetett.

Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Sepsi OSK–FK Csíkszereda 3–0 (1–0), gólszerzők: Kovács Lóránt, Nicolae Carnat és Gabriel. A Sepsi OSK kezdőcsapata: Jesús Fernándes – Csiszér, Tincu, Bogdan Mitrea, Ștefan, Kovács, Purece, Fülöp I., Ștefănescu, Achahbar. A második félidőben játszott: Niczuly – Dimitrov, Bouhenna, Bogdan Mitrea, Ștefan (Dumitrescu, a 60. perctől), Vașvari, Vlad Mitrea, Deaconu, Carnat, Aganovic, Nouvier. Vezetőedző: Leo Grozavu.

Az FK Csíkszereda kezdőcsapata: Gyenge – Takács, Apró, Incidisz, Salvatore Marrone, Eder Gonzáles, Bara, Pintér, Botorok, Bauza, Suciu. Játszott még: Raul Palmeș, Becze, Dombrádi (kapus), Csonka, Gergely, Szondy, Csürös, Antal, János és Kálmán. Vezetőedző: Valentin Suciu.

A Sepsi OSK szombaton 18 órától, az élvonal nyitófordulójában az ezüstérmes U Craiova együttesét fogadja. A II. liga előreláthatóan augusztus 29-én rajtol.