Haleppel (pénzt) nyernének

Javában zajlik a Roland Garros tenisztora, Franciaország párizsi nyílt (nemzetközi) bajnoksága, a French Open. A női egyes versenyszám fő esélyese a romániai Simona Halep, a tavalyelőtti győztes. Esélyességét a fogadóirodák adatlapjai, számlái is tükrözik, igazolják.

Szeptember végéig az ügyfelek több mint 95 ezer eurót fizettek a Simona Halep tornagyőzelmére. A Halep végső diadalát bejelölő ügyfelek száma meghaladta az 1700-at. A tippszelvények alapján összeállított női rangsor első tíz helyezettjére befizetett tétek 46,88 százalékát a Halep-győzelemre szánták, áldozták a játékosok, vagyis egyedül majdnem kiegyenlíti az őt követő kilenc teniszezőnőt. A lista második helyén álló spanyol Garbine Muguruza végső győzelmére például 27 ezer eurót fizettek a tippelők.