Gólgazdag évbúcsúztató

Gólgazdag évbúcsúztató Sport

Fölényes győzelemmel zárta a teremlabdarúgó 2. Liga 1-es csoportjának alapszakaszát a KSE Futsal csapata, amely vasárnap kora este a küzdelemsorozat 10. fordulójában 18–3-ra verte a Galaci U csapatát. A mérkőzés legeredményesebb játékosa a mesterhatost jegyző Gáll Attila lett.

Az előző fordulóban a Karácsonkői Ceahlăultól elszenvedett vereséget próbálta feledtetni vasárnap a KSE Futsal, amely szabályszerűen átgázolt a csoport galaci sereghajtóján. A kék-fehérek az 5. percben már 4–0-ra vezettek, tíz perccel később már 9–0 volt a javukra. A vendégek szépítettek ugyan, de felzárkózni már nem tudtak (10–2). A térfélcserét követően is potyogtak a gólok, 18–3-ra nyert a KSE Futsal, amely öt győzelemmel és három vereséggel a harmadik helyen fejezte be csoportját, a jövő évi rájátszásában pedig a nyolcaddöntőben lép pályára.

Teremlabdarúgó 2. Liga, 10 forduló: KSE Futsal–Galaci U 18–3 (10–2). A gólszerzők: Gajdó (2., 5., 12., 13.), Gáll (2., 16., 21., 35., 39., 40.), Szőcs (3.), Pál (11., 11., 20.), Pakucs (22., 25.), Albu (26., 31.), illetve Vardianu (18., 23.), Asandei (19.). Az 1-es csoport végeredménye: 1. Mausoleul Mărăşeşti (59–32) 18 pont, 2. Futsal Ceahlăul Piatra Neamț (54–39) 18, 3. KSE Futsal 15, 4. Fortius 2014 Buzău 9, 5. Galaci U 0.

Fotó: Tofán Levente