Biztató szereplés

Biztató szereplés Sport

Szeptember 8–9. között harmadik alkalommal toborozták össze az utánpótláskorú asztaliteniszezőket Székelyudvarhelyen, a helyi iskolás sportklub által szervezett kupaversenyre. A céhes városbeli Nagy Mózes SK nyolc sportolóját küldte a kizárólag fiúknak szóló kiírásra.

Kerekes Barnabás tanítványai közül Popov Szabolcs, Chelmuş Ionuţ, Canea-Kocsis András, Márton Ádám, Burnichi Marian, Sterczer Zalán, Fekete Tamás és Kozman Balázs tette próbára magát. Az U14-es kategóriában versenyző Chelmuş Ionuţ harmadik, Popov Szabolcs ötödik helyen végzett. Az U12-es kategóriában Márton Ádám diadalmaskodott, Canea-Kocsis András harmadik helyezést ért el, valamint Burnichi Marian a 8., Sterczer Zalán pedig a 9. helyen zárt. A tíz év alattiaknál Fekete Tamás és Kozman Balázs hasznos tapasztalatokat szerzett.
Pingpongozóink javában készülnek a hétvégi, medgyesi Romgáz-kupára, ahol a 11-12 éves és 13-15 éves korosztályban nyolc NMSK-sportoló lép asztalhoz: Mike Boróka, Farkas Yvett, Popov Szabolcs, Chelmuş Ionuţ, Márton Ádám, Canea-Kocsis András, Sterczer Zalán és Kovács Kristóf. <<