Átvette a vezetést a KSE

Átvette a vezetést a KSE Sport

Gólgazdag összecsapáson gyűjtötte be a három pontot a KSE Futsal vasárnap, a teremlabdarúgó II. liga 4. fordulójában. A kézdivásárhelyiek a játéknap rangadóján a korábbi éllovas Dévát gyűrték le 11–4 arányban, és ezzel átvették a vezetést a tabellán.

A Bunduc – Damian, Gáll, Barbócz, Păun (cserék: Farkas – Gazda, Gajdó, Mojzi, Bandi, Pakucs, Faragó) összeállítású KSE Futsal az elejétől a végéig uralta a dévai mérkőzést, egy percig sem forgott veszélyben a győzelmük. Gajdó Tamás kezdte meg a gólgyártást, amelyre a hazaiak válaszoltak (1–1), majd a folytatásban Gazda és Pakucs is beköszönt, illetve Gajdó másodszor is betalált, beállítva a félidei 1–4-es eredményt.

Szünet után egy gyors kontrából szépített a házigazda (2–4), ám a KSE sem volt rest, Pakucs és Gazda ismételten megzörgette a hazaiak hálóját (2–6). A vészkapusos taktikára váltó dévaiak mattolták Farkas kapust (3–6), aki viszonzásként a saját kapujából vette be az üresen hagyott kaput (3–7). A hajrában Gajdó Tamás újabb két gólt szerzett, míg Bandi és Păun is feliratkozott a góllövőlistára, így alakult ki a 4–11-es végeredmény.

Teremlabdarúgó II. liga, 4. forduló: Dévai West – KSE Futsal 4–11 (1–4). A KSE Futsal gólszerzői: Gajdó (4), Gazda (2), Pakucs (2), Farkas, Bandi, Păun.

További eredmények: Gyergyószentmiklósi Inter – Marosvásárhelyi VSK 5–4, Gyergyóremetei Kereszthegy – Korondi Junior 5–3. A KSE Futsal legközelebb hazai környezetben játszik, október 20-án, vasárnap 18 órától a Gyergyóremetei Kereszthegyet fogadja. Addig viszont az U19-es pontvadászat 2. körében Korondot látja vendégül a KSE, mégpedig ma 19 órától.