A második is kipipálva

Gólzáporos mérkőzésen szezonbeli második győzelmét könyvelte el a KSE Futsal vasárnap este a teremlabdarúgó II. liga 3. körében. A kézdivásárhelyiek idénybeli első hazai meccsükön 7–5-re nyertek Marosvásárhely ellenében.

A házigazdák megilletődötten kezdték a találkozót, lehetőséget adva a vendégeknek a gólszerzésre, akik Togan, majd Ţipău révén ki is használták ezt (0–2). Szünetig Kanyó Szilárd szépített, így 1–2-es állásnál fordultak a felek. A 23. percben Kanyó kiegyenlített, innentől pedig felváltva estek a gólok, 3–4-es állásig. A vásárhelyiek gólörömét kihasználva Tompa egymás után kétszer is beköszönt, majd Păun góljával már 6–4-re vezetett a KSE, amikor a 38. percben Kanyó begyűjtötte második sárgalapját, és megfogyatkozott a kézdi csapat. A három mezőnyjátékossal szemben vészkapussal támadó marosiak pórul jártak, mert a KSE hálóőre, a leleményes Bunduc saját térfeléről talált be az üresen maradt kapuba (7–4), a végére egy újabb vendéggól is belefért.
Teremlabdarúgó II. liga: Kézdivásárhelyi SE–Marosvásárhelyi VSK 7–5 (1–2). KSE: Bunduc, Farkas–Gajdó T., Kanyó, Păun, Rancz, Gajdó G., Vlădulescu, Ghinea, Tompa. Marosvásárhely: Tătar, Cătinean–Boroș, Țipău, Szabó, Szőcs, Crișan, Togan, Küsmödi, Aramă, Iszlai. Gólszerzők: Kanyó (11., 21.), Gajdó T. (30.), Tompa (33., 36.), Păun (38.), Bunduc (39.), illetve Togan (7.), Țipău (9.), Crișan (26.), Aramă (32., 40.).
További eredmények: Piatra Neamț–Fălticeni 10–1, Fortius–Galaci United2 6–1, Segesvári Pro-Tineret–Gyergyói Inter 8–2. <<