Onlinereklám-ajánlat »
     Printreklám-ajánlat »
 
Bejelentkezés
Hírlevél
Email:


  • email Elküldöm ismerősömnek
  • print Nyomtatóbarát verzió
  • Plain text Csak szöveg
Cikk értékelés
0

Címkék
Nincsenek címkék erre a cikkre
Szerző infó
image Hírmondó
Szerző
Főoldal | Megyeháza | Rövid hírek

Rövid hírek


         
Like-old ezt a cikket:
 
Like-old a Hírmondó FB oldalát:
     
image
Hozzászólások száma (a cikk alján): 0

Tündérszó Meseíró Pályázat 2012


A Kovászna Megyei Művelődési Központ értesíti az érdekelteket, hogy a székesfehérvári Gárdonyi Géza Művelődési Ház harmadik alkalommal meghirdeti a Tündérszó Nemzetközi Meseíró Pályázatot.
A pályázatra a világ bármely országában élő 8–15 éves gyermekek magyar nyelven írott meséit várják, postai úton (a Gárdonyi Géza Művelődési Ház és Könyvtár, H-8000 Székesfehérvár, Sóstó lakótelep 1. Magyarország címre) vagy e-mailben (ggmuvhaz@gmail.com), csatolt dokumentum formájában 2012. április 15-ig.
A pályázatra az 1997. január 1-je és 2003. december 31-e között született gyermekek négy példányban elküldött meséit fogadják. A mese mellé feltétlenül csatolni kell külön lapon a meseíró nevét, születési idejét, postacímét, és szülei egyikének e-mail címét és telefonszámát! A mesék terjedelme legkevesebb 2000, legtöbb 6000 karakter lehet. Témájukkal, irodalmi formájukkal kapcsolatban nincs semmiféle megkötés. Egy pályázó csak egy mesét küldhet be a zsűrinek.
A bírálóbizottság neves írókból áll. A díjnyerteseket oklevéllel és egyedi művészeti alkotással jutalmazzák. A döntést követő ünnepélyes eredményhirdetés 2012. május 19-én, szombaton lesz Székesfehérváron. A díjazottakat a szervezők 2012. május 8-áig telefonon vagy e-mailben értesítik, illetve a díjazottak névsorát a www.ggmuvhaz.hu honlapon közzéteszik.

Vers, zene és tánc Bicskei Zsuzsannával


Bicskei Zsuzsanna színművésznő Aszály – Drought című előadói estjére (tánc-vers performance) kerül sor 2012. január 27-én, pénteken 18 órától a sepsiszentgyörgyi Bod Péter Megyei Könyvtár Gábor Áron Termében. Az est Bogdán László és Kassák Lajos írásaira, illetve Liszt Ferenc, Philip Glass és Tom Waits zenéjére épül.

Cikk megtekintve összesen: 87   |   Cikk megtekintve ma: 2
Hozzáadom: Bookmark and Share
  1. Csak regisztrált felhasználók írhatnak hozzászólást!   Bejelentkezés »   Regisztráció »
  2. A hozzászólások/vélemények tartalmáért a szerkesztőség nem vállal felelősséget.
  3. A nem helyénvaló, mások hírnevét sértő, mások jogaiba ütköző, obszcén, törvénysértő és a reklám tartalmú hozzászólásokat töröljük.
  4. Egy hozzászólás terjedelme legtöbb 1000 leütés lehet.

Subscribe to comments feed Hozzászólások (0 elküldve):

Szólj hozzá comment