Újra dobogón a triatlonista

Újra dobogón a triatlonista Sport

A SepsiTri SK triatlonistája, Imreh László a hétvégén a Kolozs megyei Jósikafalván megtartott Endurance Triathlon nevet viselő megmérettetésen indult, ahol a 25–29 éves korcsoportban az előkelő harmadik helyen végzett, míg nyíltversenyben a 18. helyen ért célba. „Az egyik legnehezebb versenyem volt idén, mivel sok volt a szintkülönbség, és ez megnehezítette a dolgunkat, de igyekeztem mindent kiadni magamból, és ismételten dobogóra tudtam állni a kategóriámban” – fogalmazott a sportoló, megköszönve a támogatást a szponzorainak (Sepsiszentgyörgy Polgármesteri Hivatala, Sepsi ReKreatív, Dr. Lenkei, FarmaLine, Stomax, Tricomserv, Popovic Internationale Transporte). Olimpiai táv, 25–29 éves korcsoport: 1. Toma Alexandru (02:15:06 óra), 2. Criveanu Bogdan (02:36:55), 3. Imreh László (02:45:04).