Marosvásárhelyen is kikapott a Sepsi Futsal

Nem tudott meglepetést okozni a Sepsi Futsal, a Marosvásárhelyi City’us nyerte a pontnélküli csapatok csatáját a teremlabdarúgó I. liga 7. fordulójának vasárnapi mérkőzésén. A Kacsó Endre által irányított házigazda vásárhelyiek 4-2 arányban arattak győzelmet.

A City’us Alexandru Pop révén jutott vezetéshez a mérkőzésen, de a Sepsi Futsal sem hagyta magát, próbálkozásaik azonban eredménytelennek bizonyultak az első félidőben (1-0). Szünet után rögtön kettőre növelte előnyét a hazai csapat, Răzvan Togan talált be, de a sepsiszentgyörgyiek helyzetei is góllá értek, a zöld-fehérek ellentámadásból kiegyenlítettek: Tompa Csaba és Pulugor Zsolt is beköszönt. A sepsiszentgyörgyiek mindent megtettek a győzelemért, vészkapusos játékkal is próbálkoztak, ám Togan egy távoli lövése, illetve Alexandru Pop szemfülessége a marosiak javára döntötte el a mérkőzést. Győzelmének köszönhetően a marosvásárhelyi csapat átadta a sereghajtó helyet a továbbra is pontnélküli Sepsi Futsalnak, amely soron következő bajnokiján Jászvásárra látogat, szombaton 13.30-kor a Poli CSM vendégeként lép pályára. Teremlabdarúgás, I. liga, 7. forduló: Marosvásárhelyi City’us–Sepsiszentgyörgyi Sepsi Futsal 4–2 (2–0), gólszerzők: Alexandru Pop (9., 38.), Răzvan Togan (21., 37.), illetve Tompa Csaba (23.), Pulugor Zsolt (24.). További mérkőzések: Dunărea Călărași–Jászvásári CSM Poli 3–3 (2–1). Az FK Székelyudvarhely–Csíkszeredai Imperial Wet találkozó tegnapi lapzártánk után zárult. A Temesvári Informatika–Dévai Autobergamo mérkőzést ma 18 órától játsszák. A Resicabányai Muncitorul–Galaci United meccset elhalasztották.

A teremlabdarúgó II. ligában az eddig kilenc pontot gyűjtő Kézdivásárhelyi SE ma 19 órától a Gyergyószentmiklósi Intert látja vendégül a céhes városi sportcsarnokban.