Egy pont az éllovas ellen

Az első félidőben mutatott játék alapján roppant közel állt a győzelemhez a KSE teremlabdarúgó-csapata, ám végül be kellett érnie a döntetlennel a vendég Kolozsvári Clujana ellenében a II. liga vasárnapi, 18. fordulójának rangadóján.

A céhes városbeliek látványos játékkal rukkoltak elő a listavezető kolozsváriak ellen, szebbnél szebb megoldásaiknak köszönhetően uralták a játékot, szünetre már kétgólos volt az előnyük. A jó játék vezéráldozatot is követelt, a csapat edzőjátékosa, Gazda József megsérült.
Fordulás után tovább növelték előnyüket a kék-fehérek, a 31. percben 6–1 állt az eredményjelzőn, és úgy tűnt, megszakad a csapat negatív szériája. A 33. perctől azonban jött a hidegzuhany, két megengedhetetlen hazai hibát követően megkezdte a felzárkózást a vészkapusos taktikát alkalmazó vendégcsapat. A Clujana hatnál kiegyenlített és csak a szerencsén múlt, hogy utolsó próbálkozásuk a kapufán csattant.
Teremlabdarúgó II. liga, 18. forduló: KSE – Kolozsvári Clujana 6–6 (2–0). Kézdivásárhely, városi sportcsarnok, mintegy 350 néző. Vezette: Gabriel Stroe (Bukarest), Roberto Florentin Gunciu (Popeşti-Leordeni).
KSE: Gazda B.–Gál, Gazda J., Gajdó T., Albu (cserék: Vlădulescu, Boricean, Rancz, Păun, Ștefănescu, Kovács, Gondos, Farkas). Kolozsvár: Mocan–Tamás R., Anton, Leanu, Timiș (Andrichi, Telcean, Câmpeanu, Cioră, Filimon, Incze, Tamás M., Berceanu). Gólszerzok: Păun (8.), Gajdó T. (11.), Ștefănescu (26., 28.), Gál (30), Gazda B. (31.), illetve Anton (22.), Incze (33., 34., 36., 38., 39.). <<