Derekasan helytálltak

Derekasan helytálltak Sport

Október 13–15. között zajlott a Hungarian Junior Open 2017-es kiírása, a háromnapos nemzetközi ifjúsági viadalon 17 ország közel száz játékosa méretkezett meg 8 kategóriában. Romániát 4 fiú és 2 lány képviselte a színvonalas tornán, hárman a fővárosból, egyvalaki Csíkszeredából, valamint a Kovászna Squash SKE két játékosa, Vizi Andor és Szabó Nikole (képünkön, edzőjükkel Bara Hunor Jánossal). Nikole a 11. helyen végzett U17-ben (1 győzelem, 4 vereséggel), Andor pedig a 18. helyen zárta a versenyt szintén az U17-es korcsoportban, de a fiúknál (3 győzelem és 2 vereséggel).

A következő torna, amire a Kovászna Squash SKE indít játékosokat, az az október 20–22. között Temesváron esedékes Román-kupa, amely az országos körverseny részét képezi. A szentgyörgyi fallabdázók nemzetközi és országos versenyeken való részvételét Kovászna Megye Tanácsa és Sepsiszentgyörgy polgármesteri hivatala támogatja.